gallery/лого

ВОДА

+38 063 233 73 77

ОСНОВА ЖИТТЯ

gallery/eco
gallery/минирализатор
gallery/биоактиватор

Вода – основа життя, а чиста вода – основа здоров’я.

 

Вода - єдина речовина на Землі, що вимагає до себе особливої ​​уваги. Після кисню чиста вода - це найнеобхідніший для життя елемент.

Сьогодні катастрофічної шкоди здоров'ю завдає неочищена питна вода. У США та Європі фільтрація води стала невід'ємною частиною життя мільйонів людей.

Володіючи сітчастою структурою, вода здатна приймати, накопичувати і передавати інформацію. Вода, яку ми п'ємо сьогодні, - це та ж сама вода, яку пили наші далекі пращури. Це та ж сама вода, яку підносив до губ Мойсей, яку подавали Клеопатрі та Пушкіну…

 

Вода — сама звична і проста речовина на планеті Земля. Вода — безбарвна рідина — покриває понад 70% земної кулі (з яких тільки 2-3% є питною водою), а її вік близько 4,5 мільярдів років. Фактично кількість води на землі незмінна з дня народження нашої планети. Цікавий факт, що вода у нашій склянці впала з небес ще тиждень тому, але бачила ще динозаврів і зародження живого на землі. Вода, безперечно, — основа всього життя. Всі живі істоти складаються з води: риби — на 75%, тварини — на 75%, картопля — на 76%, медузи — на 99%, помідори — на 96%, яблука — на 85%. Навіть людина, і та, складається з води. Як відомо, вода – чи не найважливіший елемент у житті людини. З неї майже на 2/3 складається наш організм. Без води людина не проживе і 5-ти днів. Вона необхідна усьому живому для нормального функціонування. І хоча наша планета на 2/3 зайнята морями й океанами, ця вода в основному непридатна для наших потреб. На Землі не існує жодного живого організму, в якому немає води, навіть найпростішого! Рослини на 80-99% складаються з води, тварини – на 60-75 % , а місячний ембріон людини аж на 97 %. Коли народжується дитина, то вода – це 75-80 % від її загальної маси. У дорослої людини процентне співвідношення води від її загальної маси тіла – близько 65 %, а в людей похилого віку – 55-60 %. Отож, можна зробити висновок, що старість – це не що інше, як сухість організму. Печінка дорослої людини щодня прокачує через себе близько двісті літрів рідини.
Протягом життя людина в середньому випиває і, відповідно, виділяє приблизно 75 т води. У рідкому середовищі відбуваються процеси травлення і засвоєння організмом поживних речовин. Завдяки воді з організму виводяться шкідливі продукти обміну – сеча, піт. Як стверджують спеціалісти, без їжі людина може прожити два місяці, а без води не проживе і п’яти днів. При втраті 2 % води людина відчуває спрагу, при втраті 6-8 % може втратитись свідомість, а при 10 % - з’являються галюцинації, людина не може нічого ковтати. Втрата 10-20 % води для людини - небезпечна для життя.
Таким чином, ми бачимо, що вода – це найважливіша на нашій планеті рідина. У воді зароджується життя. Без неї неможливе існування рослин і тварин. Життя є лише там, де є вода і, навпаки, де знаходиться вода, там є життя.
У той же час вода, яку ми випиваємо, може стати найкращими і найефективнішими ліками. Водні процедури, баня, лікування на морі, фонтан в саду – це наше здоров’я.
У кожній країні є служба, яка на державному рівні контролює якість питної води, що надходить через водопровідну систему населенню. Але, не дивлячись на це, від її якості хочеться сподіватись кращого. Поки вода дійде у квартиру з місця, звідки йде її постачання, вона проходить через сотні кілометрів труб. У ній розчиняється безліч домішок, оскільки вода є універсальним розчинником.
Недоочищена вода призводить до виникнення безлічі хвороб, таких як: каміння в нирках, гастритів і виразок, онкології. Тому перед вживанням воду необхідно очищати. Для цього існують різні види фільтрів, а також є методики, як це потрібно робити.
Саме від якості води, яку ми п’ємо, залежить стан нашого здоров’я, якість нашого життя. Вода варта того, щоб ми цікавились, що ми п’ємо і зробили все можливе, щоб ця вода була чистою і фізіологічно повноцінною.
Скажи мені, скільки ти п’єш, і я скажу, що в тебе болить, — так можна перефразувати відоме прислів’я. Ізраїльські лікарі запевняють, що багато хвороб мають лише одну причину — хронічну нестачу рідини. І це правда. Вода очищає наше тіло зсередини так само, як водяний струмінь змиває бруд зовні. Разом з водою з організму виводяться шкідливі речовини і токсини. Основна частина цього процесу відбувається в нирках, де утворюється сеча. Коли води недостатньо, кількість сечі зменшується, а концентрація токсинів у крові зростає. З’являються симптоми інтоксикації — головний біль, загальне нездужання, відчуття втоми. Нестача води шкодить і самим ниркам — у них накопичуються солі, які з часом перетворюються на ниркові камені.
Людину, яка «не дружить» зі склянкою води, можна легко впізнати по шкірі. Вона має нездоровий колір, на ній чіткіше виступають зморшки. Не випадково знамениті манекенниці і голівудські актриси починають розповідь про свою дієту із згадки про воду — без двох літрів мінералки зірки не уявляють свого дня.
Потрібно просто зрозуміти, що вода – це одне з найбільших багатств, вічна цінність, до якої ми повинні відноситися з великою повагою, не завдаючи їй шкоди та пильно оберігаючи. Пам’ятайте: вода – дзеркало минулого і сучасного.