gallery/лого

ВОДА

+38 063 233 73 77

ОСНОВА ЖИТТЯ

gallery/eco
gallery/минирализатор
gallery/биоактиватор

Вода AQUATIC мінералізується природним екологічним шляхом, без додавання розчинів солей.

 

Мінералізація відбувається шляхом проходження води через каміння. Вода, як у природі (у горах або надрах землі) повільно тече та проходить крізь натуральне каміння. Мінерали природним шляхом мінералізують воду, надаючи воді корисних властивостей. Багато хто з нас від бабусь або з наукової літератури знає про корисні властивості води, що мала контакт з окремими мінералами.

 

У процесі мінералізації вода AQUATIC тече та проходить крізь: КРЕМІНЬ, КОРАЛ, ЖАДЕЇТ, КАЛЬЦИТ, ТУРМАЛІН. Після корисної природньої мінералізації вода активується біоктиватором і набуває властивостей талої води. Преміум якість та смак нашої води не залишить вас байдужими, шановні покупці.

 

Розповімо докладно про кожний з мінералів, що ми використовуємо, та про їх користь для організму людини.

 

КРЕМІНЬ - ПРИРОДНИЙ ЦІЛИТЕЛЬ

 

Активована кремнієм вода пригнічує бактерії та організми, що викликають бродіння і гниття води. Кремінь дозволяє доочистити воду від важких металів, робить її приємною на смак і кристально чистою на вигляд. Така вода не псується досить тривалий час і володіє при цьому цілющими властивостями.

 

Настоювання на кремені води - один з найдавніших відомих способів очищення води. Викладаючи колодязі кременем, наші прадіди отримували не тільки смачну, джерельною свіжості воду, але і захищали себе від інфекцій.

 

Кремінь - мінерал, в основі якого міститься двоокис кремнію SiO2. Він є унікальним біокаталізатором окисно-відновних реакцій в нашому організмі. Хімічний елемент кремній Si визначає еластичність і гнучкість стінок кровоносних судин, суглобових хрящів, сухожиль, клапанів серця, сфінктерів шлунково-кишкового тракту. Особливо багаті кремнієм шкіра, волосся, нігті, судини, рогівка і райдужка очей, наднирники, лімфовузли, щитовидна залоза. Дефіцит кремнію, що посилюється з віком, веде до розвитку «хвороб цивілізації»: атеросклерозу, інфарктів, інсультів, діабету, катаракти, поліартриту, імпотенції…

 

З дефіцитом кремнію стикаються не тільки літні люди, вагітні та жінки, а й люди, які перенесли сильний стрес, що мають підвищені нервові навантаження, які відчувають хронічні депресії, неврози, провідні малорухливі спосіб життя, які проживають в несприятливих екологічних районах, які страждають запорами, що вживають нефільтровану воду.

 

Кремній справедливо називають елементом молодості, тому що старіння в чималому ступені обумовлено зниженням його вмісту в організмі. Саме кремній забезпечує нам гладку шкіру, красиві зуби і нігті, пишне волосся, здорові судини. При зниженні кремнію в крові зменшується еластичність судин і їх здатність відповідати на команди мозку до розширення або звуження. Кремній заміщається кальцієм, який відкладається на стінках судин у вигляді кальцієвих шипів. Надалі на них починає осідати холестерин. Так формуються холестеринові бляшки, що звужують просвіт судини. Розвивається атеросклероз і, як наслідок, - інфаркт або інсульт.

 

Дисбаланс кремнію відбивається на імунній системі: знижується опірність організму до запальних захворювань, інфекцій, а головне - зростає ризик новоутворень.

 

Дефіцит кремнію в кістковій тканині веде до остеопорозу, артрозу, слабкості суглобів, пародонтозу, порушення постави, схильності до травм. Якщо в органах дихання є недолік кремнієвих з'єднань, то підвищується ризик захворіти на туберкульоз легень.

 

Кремній сприяє біосинтезу колагену - білка, що становить основу сполучної тканини. Доведено, що при дефіциті кремнію відзначається погане загоєння ран і зрощення зламаних кісток, сухість шкіри, випадіння і ламкість волосся, розшарування і поганий ріст нігтів, запальні процеси в шлунково-кишковому тракті. Знижений рівень кремнію вказує на схильність до збільшення щитоподібної залози (зобу), а також діабету, катаракті, каменеутворення в нирках і жовчному міхурі.

 

Обмін кремнію в організмі тісно пов'язаний з обміном більше 70 мікро- і макроелементів і вітамінів. Вони не засвоюються без необхідного рівня кремнію.

 

Люди, що відчувають нестачу кремнію, як правило, дратівливі, їм важко зосередитися, з'являється підвищена чутливість до шумів, нерідко страх смерті, почуття безвиході, слабкість, порушення гормонального статусу.

 

Дослідження показали, що водний розчин у вигляді колоїдів кремнію має бактерицидну дію. У ньому гинуть сапрофітні бактерії, найпростіші, паразити, грибки, віруси.

 

Кремнієва вода підвищує свою прозорість і одночасно нейтралізує присутні у воді домішки: аміак і солі амонію, залізо, нітрати, хлор, іони важких металів, ртутні і фосфорорганічні сполуки, радіонукліди. Доведено, що така вода за показниками наближається до джерельної. Вона не загниває, не зацвітає, а залишається свіжою і прозорою.

 

Можна з упевненістю говорити про всебічну цілющу дію на організм кремнієвої води: вона очищає від шкідливих домішок, сприяє швидкому загоєнню ран, опіків, має бактерицидні властивості, нормалізує рівень холестерину і цукру в крові, зміцнює імунну систему, підтримує процес відновлення кісткової тканини, сухожиль і хрящів, посилює ріст волосся і нігтів, забезпечує еластичність кровоносних судин, омолоджує і очищує шкіру, запобігаючи старінню, позитивно впливає на гормональний баланс, функцію передміхурової залози, запобігає інфікуванню найпростішими, паразитами, нормалізує мінеральний баланс і метаболізм вітамінів. Вчені відзначили гальмування росту пухлин і підвищення антиоксидантних можливостей організму при вживанні кремнієвої води.

 

Помічено, що розсада, полита кремнієвою водою, росте краще, не хворіє гнильними грибками, цвіллю, а замочування насіння підвищує їх схожість. Полив овочевих культур такою водою підвищує врожайність і скорочує терміни дозрівання. Заслуговує на увагу акваріумістів той факт, що кремнієва вода благотворно впливає на акваріумну мікрофлору і фауну: рибки в такій воді більше життєдіяльні, мікрофлора у вигляді так званої «чорної бороди» повністю гине, зникає зелень зі стінок акваріума, різко знижується кількість аміаку, акуваріум тривалий час зберігає прозорість.

 

У домашньому господарстві така вода незамінна при засолюванні овочів, так як не утворює цвілі та робить овочі хрусткими. Зрізані квіти зберігаються довше, якщо до вази з водою покласти кремінь. Дуже корисні й ефективні вмивання кременеві водою, маски, настої трав, приготовані на її основі. Така вода знімає роздратування, запалення, сухість, вугровий висип. До кремнієвої води все частіше звертаються косметичні салони. Вона корисна для пиття, має приємний джерельний смак і прозорість.

 

З понад 500 різновидів креміню, що зустрічаються в природі, для активування прісної води застосовуються тільки опалово-халцедонові різновиди, які мають в собі оригінальні сполуки - біоліти. Наявність скам'янілої органіки робить кремінь феноменальним біокаталізатором, здатним переробляти енергію світла і в тисячі разів прискорювати окислювально-відновні реакції у воді, надаючи їй цілющі властивості.

Здоров'я людини - це стан повного фізичного, психологічного та соціального благополуччя. Воно є результатом комплексного впливу на людину соціально-економічних, біологічних, екологічних і психоемоційних факторів.

 

Активована кремінем вода повністю вписується в ці положення. Так що пийте на здоров'я кремнієву воду!

 

КОРАЛИ - унікальні організми нашої планети.

 

Як собі уявляє корали практично кожен? Зовні це скам'янілі рифи, які є звичайними мінералами, така думка є помилковою.

Насправді, корали - древні організми з часів палеозойської ери, які змогли пристосуватися до клімату, флори, фауни та інших факторів, які змінюються протягом мільйонів років. Ці унікальні створіння не просто мінерали.

 

Корали є живою істотою зі своєю нервовою системою та інстинктами. За допомогою щупалець, вони харчуються рибою, планктоном та іншими представниками водного середовища, а розмножуються брунькуванням і статевим шляхом.

В ході природного циклу життя, після смерті коралів з'являються мінеральні утворення, які ми звикли бачити. За тисячі років, такі скелети під впливом води перетворюються в пісок, створюючи цілі острови і устеляючи дно берегів. При цьому навіть маленькі крупинки зберігають унікальні властивості адаптації та довголіття цих організмів.

 

Кораловий кальцій здатен не просто очистити воду, але і додати в неї необхідні мікроелементи:

• кальцій;

• магній;

• натрій і калій.

 

Крім основних трьох компонентів, вода збагачується ще понад 70 мікроелементами, серед яких вітаміни, білки, фтор, залізо та багато інших. Корал містить необхідні речовини для підтримки краси і здоров'я довгі роки.

 

ЖАДЕЇТ

 

- дуже ефективно очищує воду від важких металів 1-го і 2-го класів небезпеки (свинцю, цинку, нікелю, кадмію ... до 95,6%).

- жадеїтові камені знижують жорсткість води, зменшуючи надмірний вміст солей кальцію.

- жадеїт практично повністю абсорбує у воді іржу.

- каміння жадеїту зменшує вміст у воді сапрофитів (більш ніж в 5 разів!), а відомо що сапрофіти викликають різні види алергії.

- при наявності у воді жадеїтових каменів зникають аеробні та інші бактерії (показало дослідження та мікробіологічний аналіз).

- вода під впливом жадеїту стає лужною, нейтралізується шкідливий вплив окислювальних процесів.

- жадеїтове каміння насичує воду метакремнієвої кислотою, корисною для правильної роботи легенів і нервової системи, і магнієм, необхідним для багатьох процесів, що відбуваються в організмі.

- жадеїт абсолютно безпечний з точки зору радіації і екології. Він видобувається у важкодоступних місцях екологічно чистого районів Землі.

 

У всьому світі жадеїт викликає цікавість завдяки своїм цілющим властивостям, які пояснюються на рідкість збалансованим хімічним складом каменю і його унікальними фізичними властивостями. Важко знайти речовину більш корисну для здоров'я людини, ніж жадеїт. Люди завжди намагалися використовувати сили самої природи для оздоровлення організму: жити в будинках, побудованих з екологічно чистих матеріалів, пити чисту воду, приймати грязьові ванни і т.д. Є відомості, що ще 5 тисяч років тому тибетська медицина для регулювання артеріального тиску поряд з голковколюванням використовувала жадеїт. Цілющі властивості каменю згадані в багатьох трактатах та лікарських книжках, в тому числі у Плінія Старшого, Теофраста і Діоскорида. У працях Конфуція можна знайти неодноразове згадування цього незвичайного каменя як символу знання. У VI столітті китайські лікарі рекомендували приймати дрібно розмелений жадеїт з фруктовим соком, як засіб від печії, астми і спраги, викликаної діабетом, вважаючи, що порошок з розмеленого жадеїту проходить через травну систему людини майже без змін організм засвоює лише необхідні йому складові. Цей напій пропонувалося пити регулярно протягом довгого часу. Вважалося, що він діє як сильний тонізуючий засіб, заспокоює нерви і знижує занепокоєння, до того ж покращує голос і робить волосся блискучим.

 

Іспанці вважали жадеїт "поперековим каменем", виліковує ниркові коліки. Жадеїт використовується в народній медицині країн Латинської Америки ще з часів майя. Лікувальні властивості жадеїту описані досить детально в китайській "Медичній Енциклопедії з лікування травами династії Танг", а також в "Енциклопедії з лікування травами Шанг-Но".

 

Відомо, що імператори-довгожителі Конг-Хсі, Ву Тсе Тьен і Чіанг-Лонг спали на жадеїтових подушках, їли з жадеїтового посуду і використовували жадеїт для масажу, завдяки чому вони були сповнені енергії і могли мудро правити Китаєм. Китайський вчений Кванг Чанг, що жив в VII столітті до нашої ери, писав про жадеїт: "М'який блиск цього каменя відповідає м'якосердю, його відполірована поверхня таїть в собі знання та освіту, його міцність нагадує про справедливість, твердість позначає терпіння".

 

За часів Кванг Чанга китайські медики широко застосовували жадеїт як сильні тонізуючі та загальнозміцнюючі ліки. Рецептура була простою: розмелений у порох жадеїт змішували з фруктовим соком і цим настоєм протягом тривалого часу поїли хворих на астму, діабет та інші захворювання. Залежно від кольору каменю давалося розпорядження, що лікувати - селезінку або печінку, сечокам'яну хворобу або судини. Браслети і печатки з жадеїту, як вважали китайські цілителі, володіють профілактичними властивостями і тому були вельми популярні у народі.

 

КАЛЬЦИТ

 

Подрібнений мінерал природного походження зі світло-сірим кольором білого мармуру, застосовується для нейтралізації кислої або слабокислоюї водибере участь у процесах окислення заліза та марганцю, знижує корозійну активність, збільшує загальну жорсткість та мінералізацію води. Кальцит (Calcite) містить в складі не менше 95% карбонату кальцію.

 

Перевага кальциту - здатність до саморегулювання. Кальцит розчиняється тільки до досягнення карбонатної рівноваги у воді. У нейтральному середовищі кальцит не розчиняється, підтримуючи нейтральний водневий показник і зберігаючи корозійну пасивність води. Кисла вода, вступаючи у взаємодію з Кальцитом, повільно розчиняє гранули карбонату кальцію - водневий показник зміщується до нейтрального значення.

 

Кальцит для води необхідний з метою корекції рівня PH, також використовувується в цілях мінералізації води. При контакті з кальцитом, кислі води повільно розчиняють карбонат кальцію для підвищення рН.

 

Головна цілюща властивість кальциту в тому, що він сприяє зміцненню зубів і кісток. За допомогою кальциту можна зняти болі в спині і поперековому відділі. Окремо відзначають здатність кальциту благотворно впливати на зір і справлятися з проблемами шлунково-кишкового тракту.

 

ТУРМАЛІН

 

Турмалінові керамічні кульки – природний захист організму від шкоди навколишнього середовища та охорона здоров'я. Турмалінові кульки отримують з природного мінералу турмаліну за допомогою нанометрової складної виробничої технології, застосовуючи спеціальні формули спікання - агломерації. Турмалінові кульки використовуються для активації, очищення та мінералізації води та для медичних виробів.

Залежно від кольору і складу мінеральних речовин, турмалінові кульки за своїми електричними властивостями діляться на кілька категорій. Кулька з турмаліну, інакше звана електричним каменем, відноситься до класу гексагональної системи, зберігає в кінці кристала властивості плюсового (+) і мінусового (-) електрода навіть в розмеленій формі. Слабкий електричний струм (0.06㎷) підвищує ефект радіації інфрачервоного випромінювання. Все це означає, що турмалінові кульки необхідні для життєвих сфер, здатні застосовуватись зі своїми різними функціями і ефектами в будь-яких сферах життя.

 

Кульки турмаліну, впливають на воду електромагнітними хвилями, служать матеріалом та джерелом іонізації (+) та (-) зарядів, підвищення функцій за допомогою резонансу, зміни властивостей за допомогою довжини хвиль, і, отже, може застосовуватися широко.

 

Турмалінові кульки застосовуються для обробки води, її структуризації,  іонізації, очищення води, відновлення води, збільшення кількості розчиненого кисню, пом’якшення, збереження ступеню свіжості та для тривалого зберігання та збільшення терміну придатності.

 

Іонізація води турмаліном допомагає очистити воду від домішок і хлору, насичує її антиоксидантами і знезаражує вбиваючи бактерії.

 

Дія мінералізатора з турмаліну на організм людини:

• Нормалізація енергетики і біополя.

• Очищення тканин від накопичених шкідливих речовин.

• вимиваються зайві солі з кісткової тканини при остеохондрозі, артрозі.

• Розчиняє каміння в нирках.

• Розщеплює жири і нормалізує обмінні процеси.

• Насичує організм корисними мінералами.

• Нормалізує кількість внутрішньо суглобової рідини.

• Поліпшує склад крові.

• Очищує стінки судин від холестеринових відкладень.

• Відновлює нормальну кислотність шлункового соку.

• Підсилює дію БАДів.

• При вмиванні відновлює еластичність шкіри.

 

Чиста вода - запорука міцного здоров'я людини, вживаючи воду, очищену за допомогою турмаліну ви збережете здоров'я собі та своїм близьким.